5 tipů na nejlepší sexuální polohy

Sexuálních pozic najdeš v Kámasútře stovky, budeš jich znát možná nižší desítky, ale doopravdy praktikuje většina párů asi do deseti poloh. Přinášíme popis pěti základních a oblíbených erotických poloh, které ti zaručeně nasměrují cestou za tvým orgasmem, klidně i s použitím erotických hraček.

Spooning – pozice lžiček

Poloha lžičky je často vnímána s předsudky. Mnoho lidí si myslí, že tato pozice je dobrá jen pro líné a neaktivní jedince. Ale opak je pravdou!

Jak na spooning?

Jednoduše – tělo na tělo. Provádění této pozice je fyzicky nenáročné a velmi intimní. Oba si lehněte na bok a směřujte jedním směrem. Muž se zezadu těsně přitiskne, zasune svůj úd a  lehce přiráží. Takto může partnerku kontrolovat a ruce použít pro ještě těsnější přiblížení.

Sixty-nine – 69 nebo také šedesátdevítka

Pozice 69 je ideální pro milovníky orálního sexu. Máš rád nekonečné laskání, lízání a cucání? V této sexuální poloze se ani jeden z vás nudit nebude. Když budete synchronizovaní a budete citlivě reagovat na svého partnera, dosáhnete nezapomenutelného orgasmu společně.

Jak na polohu šedesátdevět?

Pozice není náročná. Nejdůležitější je, najít si v této pozici pohodlí. Dejte si chvilku a nalezte nastavení, které bude vyhovovat vám oběma. Obvykle jeden z partnerů leží na zádech (většinou muž). Druhý si mezitím lehne na jeho břicho tak, aby se ústy dotýkal genitálií. To umožňuje oboustranný orální sex. Můžete si u toho lehnout také na bok – vhodné pro situaci, kdy ten dole cítí mírný diskomfort. 

Doggystyle – poloha na pejska

Jedná se o základní sexuální polohu ze zadu, kterou jsme odkoukali od zvířátek. Někteří škarohlídi můžou namítat, že je tato sexuální poloha málo intimní. To je sice pravda, ale má to i své výhody – oba se můžou uvolnit, nestrachovat se o svůj výraz obličeje a pořádně si užít zábavu.

Jak na polohu na pejska?

Doggy style neboli na pejska je sexuální poloha, kdy žena klečí na všech čtyřech a opírá se o ruce a kolena. Muž klečí na kolenou za vyšpuleným zadečkem a proniká do ní. Pozor – není nutné jít moc hluboko. To je ovšem jen základní pozice, co vyzkoušet různé variace. Opřít se o parapet okna, o židli, stůl nebo zeď. Fantazii se meze nekladou, dokonce můžete oba stát. 

Poloha lotosového květu

Na rozdíl od odtažité polohy na pejska je lotosový květ vzorem sexuální pozice pro maximální intimitu. Je přirozené chtít pěstovat pocit blízkosti zejména při sexu – a právě poloha lotosového květu je pro to jako stvořená. 

Jak na pozici lotosového květu?

U této pozice je nutné, aby se partner posadil na postel, židli nebo gauč s pokrčenýma nohama. Partnerka nasedne na penis také s pokrčenýma nohama. Svoje nohy překříží za partnerem v kotnících, tak budete v maximální blízkosti. 

Co dál je zcela na vás. Partnerka nahoře může jen lehce kroužit v bocích nebo tvrdě přirážet. Možnost je také pouhé užívání si plné penetrace a vzájemného mazlení. 

Jaká varianta nejvíce láká tebe?

Poloha obráceně na koníčka – reverse cowgirl

Nemáš náladu dívat se svému partnerovi do očí, ale chceš si užívat sex? Poloha obráceně na koníčka je ideální pro odstranění všech zábran a nervozity. Vystrč svůj zadeček, aby si s ním mohl tvůj partner pořádně pohrát. Jde o sexuální pozici, ve které si muž odpočine, zatímco partnerka může pomalu kráčet do orgasmického nebe.

Jak na pozici reverse cowgirl

Nástup do této polohy je jednoduchý a nevyžaduje vysokou míru flexibility. Jednodušší to má muž, který si musí pouze lehnout na záda. Vše ostatní už zařídí žena. Partnerka si obkročmo sedne na jeho klín tak, aby zadeček byl směrem k partnerově obličeji. 

Pak už stačí, aby penis vnikl do vagíny a žena určovala tempo pohybů. Je vhodné zkontrolovat, že se muž necítí nepříjemně – občas se stane, že se při zásunu penis dostane do nepřirozené pozice.

Tak už máš jasno, která sexuální poloha je pro tebe a tvého partnera nejvhodnější. Jestli ne, tak ti nezbyde nic jiného, než všechny vyzkoušet a rozhodnout se až později.

Mohlo by vás zajímat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *